Terminarz grantów

SzkolenieMiasto (termin)
Bydgoszcz (I grupa)** (27 listopada 2017)
Bydgoszcz (II grupa)* (28 listopada 2017)
Bydgoszcz (III grupa)* (29 listopada 2017)
Bydgoszcz (IV grupa)* (30 listopada 2017)
Bydgoszcz (V grupa)* (1 grudnia 2017)
Bydgoszcz (VI grupa)* (4 października 2017)
Toruń (III grupa)* (27 września 2017)
Toruń (IV grupa)* (28 września 2017)
Toruń (V grupa)* (29 września 2017)
Toruń (VI grupa)* (5 października 2017)
Włocławek (I grupa)* (2 października 2017)
Włocławek (II grupa)* (3 października 2017)
Chojnice* (28-29 listopada 2017)
Gdańsk (I grupa)* (17-18 października 2017)
Gdańsk (II grupa)* (7-8 listopada 2017)
Malbork (14-15 listopada 2017)
Słupsk* (21-22 listopada 2017)
Bielsko-Biała (I grupa)* (2 października 2017)
Bielsko-Biała (II grupa)* (3 października 2017)
Bielsko-Biała (III grupa)* (4 października 2017)
Bielsko-Biała (IV grupa)* (5 października 2017)
Bielsko-Biała (V grupa)* (27 listopada 2017)
Bielsko-Biała (VI grupa)* (28 listopada 2017)
Bielsko-Biała (VII grupa)* (29 listopada 2017)
Bielsko-Biała (VIII grupa)* (30 listopada 2017)
Bytom (II grupa)* (27 września 2017)
Bytom (III grupa)* (28 września 2017)
Bytom (IV grupa)* (29 września 2017)
Częstochowa (I grupa) (20 listopada 2017)
Częstochowa (II grupa) (21 listopada 2017)
Częstochowa (III grupa) (22 listopada 2017)
Częstochowa (IV grupa) (23 listopada 2017)
Katowice (I grupa)* (24 listopada 2017)
Katowice (II grupa)* (1 grudnia 2017)
Katowice (III grupa)* (4 grudnia 2017)
Katowice (IV grupa)* (5 grudnia 2017)
Bielsko-Biała (I grupa)* (10 października 2017)
Bielsko-Biała (II grupa)* (10 października 2017)
Bielsko-Biała (III grupa)* (11 października 2017)
Bielsko-Biała (IV grupa)* (11 października 2017)
Bytom (I grupa)* (16 listopada 2017)
Bytom (II grupa)* (16 listopada 2017)
Bytom (III grupa)* (17 listopada 2017)
Bytom (IV grupa) (17 listopada 2017)
Częstochowa (I grupa)* (28 listopada 2017)
Częstochowa (II grupa)* (28 listopada 2017)
Częstochowa (III grupa)* (29 listopada 2017)
Częstochowa (IV grupa)* (29 listopada 2017)
Katowice (I grupa)* (14 listopada 2017)
Katowice (II grupa)* (14 listopada 2017)
Katowice (III grupa)* (15 listopada 2017)
Katowice (IV grupa)* (15 listopada 2017)
Rybnik (I grupa)* (18 października 2017)
Rybnik (II grupa)* (18 października 2017)
Rybnik (III grupa)* (19 października 2017)
Rybnik (IV grupa)* (19 października 2017)
Bielsko-Biała (I grupa)* (24 października 2017)
Bielsko-Biała (II grupa)* (25 października 2017)
Bielsko-Biała (III grupa)* (26 października 2017)
Bielsko-Biała (IV grupa)* (27 października 2017)
Bytom (I grupa)* (23 listopada 2017)
Bytom (II grupa)* (24 listopada 2017)
Bytom (III grupa)* (27 listopada 2017)
Bytom (IV grupa)* (28 listopada 2017)
Rybnik (I grupa) (27 września 2017)
Rybnik (II grupa)* (28 września 2017)
Rybnik (III grupa)* (2 października 2017)
Rybnik (IV grupa)* (3 października 2017)
Szczecin (I grupa)* (18 października 2017)
Szczecin (II grupa)* (19 października 2017)
Szczecin (III grupa)* (20 października 2017)
* Brak miejsc. Przepraszamy.
Centrala: ul. M. Reja 13/15, 81-874 Sopot tel. 58 555 73 00 faks 58 555 73 02 e-mail: ibo(at)ibo.edu.pl